Доставка та оплата

Розділ "Доставка та оплата" містить важливу інформацію про процес доставки матеріалів та оплату послуг, пов'язаних з участю в конференції GAME CITY CONFERENCE. Будь ласка, уважно прочитайте цю інформацію перед здійсненням платежу та отриманням матеріалів.

1. Оплата реєстраційного внеску

Для участі в конференції GAME CITY CONFERENCE необхідно сплатити реєстраційний внесок. Оплата приймається з використанням різних методів оплати, які будуть надані під час процесу реєстрації. Будь ласка, дотримуйтеся інструкцій щодо оплати та вказуйте всю необхідну інформацію для правильного обліку платежу.

2. Доставка матеріалів

Матеріали, пов'язані з конференцією, будуть доступні в електронному форматі. Після підтвердження оплати та реєстрації, вам буде надіслане підтвердження реєстрації разом з інструкціями щодо доступу до електронних матеріалів. Будь ласка, перевірте свою електронну пошту, в тому числі папку "Спам", для отримання важливої інформації.

3. Відмова та повернення коштів

Відмова від участі в конференції після здійснення оплати можлива відповідно до правил, встановлених організаторами. Будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою повернення коштів та вимогами до відмови, які будуть надані під час реєстрації.

4. Оплата додаткових послуг

Поза реєстраційним внеском, можуть бути надані додаткові послуги, такі як публікація статей, участь у майстер-класах тощо. Вартість цих послуг та способи оплати будуть вказані окремо. Будь ласка, ознайомтеся з умовами та вимогами щодо оплати додаткових послуг перед їх використанням.

5. Питання та підтримка

Якщо у вас виникли питання щодо оплати, доставки або будь-яких інших питань, пов'язаних з участю в конференції, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Ми завжди готові надати допомогу та відповісти на ваші запитання.


Дякуємо вам за участь у конференції GAME CITY. Бажаємо вам плідного досвіду та насолоди від нашої події!